Jak skutecznie pomagać swoim dzieciom w nauce czytania i pisania?

Witaj! Nazywam się Grażyna Wieczorek i od ponad 20 lat uczę rodziców w jaki sposób:

play
 • pomagać dzieciom z trudnościami w nauce,
 • stymulować rozwój zdolności dzieci,
 • dobierać właściwe rozwiązania do konkretnych problemów dzieci.

Jeśli jesteś Rodzicem Dziecka/Dzieci mających problemy z nauką i w związku z tym chcesz się dowiedzieć:

 • jak pomóc swojemu Dziecku w opanowaniu umiejętności czytania i pisania;
 • jak przeciwdziałać różnego rodzaju trudnościom, które  Twoje Dziecko napotyka w nauce i przygotować je do odnoszenia sukcesów w szkole;
 • jak skutecznie pobudzić u Dziecka rozwój talentów i zdolności?

To zapraszam Cię serdecznie na moje jednodniowe autorskie szkolenie "Zabawa w Uczenie Dla Rodziców"!

Sześć największych korzyści ze szkolenia

Więcej czasu

Dzięki udziałowi w szkoleniu ​dowiesz się, jak pomóc swojemu Dziecku w szybszym opanowaniu czytania i pisania i dzięki tym zyskasz więcej czasu!

Gotowy Program

Dostaniesz gotowy program do usprawniania czytania, pisania, a także skutecznego wspomagania rozwoju uzdolnień Twojego Dziecka.

zabawy ruchowe

​​​Poznasz proste zabawy ruchowe, które z łatwością wykorzystasz do skutecznego motywowania swojego Dziecka do uczenia się.

większe kompetencje

​Zwiększysz swoje kompetencje rodzicielskie oraz energię życiową.

Proste ćwiczenia

​​Poznasz proste ćwiczenia, które ułatwią Twojemu Dziecku naukę czytania, pisania, trzymania się w liniaturze, stosowania zasad ortografii, jak również rysowania i kolorowania.

lepsze samopoczucie

Zwiększysz swoją energię, ułatwisz swoją pracę, poprawisz samopoczucie, skutecznie nauczysz się radzić sobie ze stresem i wiele, wiele, więcej.

Zobacz Szczegółową Agendę Szkolenia

MODUŁ 1: ​Pierwotny ​Mechanizm Uczenia

 • Zrozumiesz znaczenie równowagi w uczeniu się
 • Nauczysz się obserwacji według tzw. “startera”, byś mogła/mógł skuteczniej dopasować trening

Gdy zastosujesz to czego się nauczysz, to:

​Twoje Dziecko uzyska lepszą równowagę i koordynację, znacznie łatwiej pozyska umiejętności niezbędne w dyscyplinach sportowych, a także dostanie od Ciebie mocną podstawę do szybszego rozwoju umiejętności szkolnych (pisanie, czytanie, liczenie etc.)!


MODUŁ 2: ​​Fundamentalne Nawyki Czytania

 • Poznasz niedocenianą przyczynę bardzo wielu trudności w koncentracji
 • Poznasz 6 umiejętności koniecznych do prawidłowego czytania
 • Nauczysz się, co robić, aby dziecko zaczęło czytać
 • Zdobędziesz kompetencję stosowania “starterów”, aby skuteczniej dopasować trening do możliwości dziecka
 • Będziesz z łatwością motywować swoje Dziecko do czytania i pisania

Gdy zastosujesz to czego się nauczysz, to:

Twoje Dziecko będzie w stanie koncentrować się przez znacznie dłuższe, niż do tej pory, okresy czasu. A dzięki temu będzie w stanie zauważyć więcej istotnych szczegółów w procesie czytania, pisania czy też liczenia!


MODUŁ 3: ​​​Mechanizm Koncentracji

 • ​Zrozumiesz, jak stres wpływa na Twoje dziecko i dlaczego obniża koncentrację
 • Sprawdzisz, czy Twoje Dziecko spełnia wszystkie istotne warunki, które pozwolą mu na długie przebywanie w stanie pełnej koncentracji

Gdy zastosujesz to czego się nauczysz, to:

​Twoje Dziecko będzie znacznie spokojniejsze podczas nauki i będzie o wiele lepiej koncentrować się na tym, co w danej chwili robi!


MODUŁ 4: ​​​​Myślenie Przy Czytaniu

 • Zrozumiesz, dlaczego mechanizm myślenia i ruch są tak ważne przy czytaniu
 • Doświadczysz, jak oczy współpracują podczas czytania
 • Nauczysz się sprawdzać dominację oka i ucha i dzięki temu zrozumiesz zachowanie Twojego Dziecka w stresie
 • Nauczysz się dobierać ćwiczenia do treningu

Gdy zastosujesz to czego się nauczysz, to:

​Twoje Dziecko szybciej i łatwiej nauczy się czytania. Dodatkowo znacznie szybciej opanuje wszelkie umiejętności ruchowe powiązane z myśleniem - np. gra na instrumencie!


MODUŁ 5: ​Myślenie Przy Pisaniu

 • ​Poznasz 8 umiejętności potrzebnych do pisania
 • Dowiesz się, jaki wpływ na pisanie ma dominacja lewego oka
 • Sprawdzisz, czy Twoje Dziecko ma ukształtowane dwa warunki niezbędne do szybkiego nauczenia się umiejętności pisania, rysowania czy też kolorowania
 • Nauczysz się dobierać odpowiednie ćwiczenia

Gdy zastosujesz to czego się nauczysz, to:

Twoje Dziecko będzie się lepiej trzymać w liniaturze podczas pisania jak również będzie znacznie precyzyjniej i swobodniej rysować i kolorować. Dodatkowo o wiele szybciej nauczy się zasad ortografii i będzie je z większą łatwością stosowało podczas pisania!

O Prowadzącej Szkolenie
Grażyna Wieczorek

Trener i Life Coach z 20-letnią praktyką w pracy grupowej i indywidualnej z dziećmi i młodzieżą. Pomaga osobom z największymi wyzwaniami, t.j. porażenia mózgowe, autyzm, luki w pamięci u dorosłych, deformacje sylwetki, problemy psychiczne.


Długoletnie doświadczenie i znajomość kilkudziesięciu metod rozwojowych pozwalają jej pomagać całym rodzinom. Prowadzi treningi z Gimnastyki Mózgu od 1995 r. W tym czasie przeszkoliła ponad 2 000 osób.


Uczyła się bezpośrednio u twórców Kinezjologi Edukacyjnej, a także u innych autorytetów z dziedziny rozwoju osobistego, psychologii i neurofizjologii.
Wystąpiła na 14 ogólnopolskich konferencjach naukowych i współtworzyła 2 publikacje naukowe. Opracowała innowacyjny program edukacyjny „Zabawa w Uczenie”. Napisała książki: „Da się. 19 prawdziwych historii”, poradnik dla dorosłych „12 Kluczy odzyskiwania wewnętrznej Mocy – metoda czynienia życia szczęśliwszym”.

Cztery najważniejsze elementy wyróżniające to szkolenie

Grywalizacja

Zastosowana metodyka z elementami gry przyspiesza proces nauki czytania i pisania

Prostota

Wiedza łatwa do przyswojenia i przekazania rodzicom naszych uczniów i podopiecznych!

Kompleksowość

Ćwiczenia i treningi zastosujesz w celu opanowania dowolnych czynności i na każdym etapie rozwoju swojego dziecka.

Praktyka

Możliwość skorzystania z zajęć praktycznych oraz konsultacji po szkoleniu (Bilet Premium)!

quote-left

Opinie Rodziców

quote-right

mgr Beata Ganczarczyk

Neurologopeda

Pani Grażyna Wieczorek prezentuje unikalną metodę poprawy koncentracji i koordynacji ruchowej, koordynacji oko-ręka i sprawności manualnej ,co w efekcie powoduje przyspieszenie nauki czytania i pisania i daje dziecku radość odkrywania fascynującej przygody jaką jest nauka.
Innowacyjne spojrzenie na problemy szkolne dzieci i przeniesienie punktu ciężkości z obowiązku i nudy na ruch i zabawę powoduje, że dzieci osiągają sukces (dochodzą do „mety”) wręcz niezauważalnie i z radością.
Miałam przyjemność i zaszczyt zapoznania się z książką i metodą już na etapie jej powstawania, więc z całkowitą odpowiedzialnością ( i przyjemnością) mogę polecić do codziennej pracy rodzicom, terapeutom, logopedom czy też pedagogom.
„Moje” dzieciaki są zachwycone - a to najlepsza recenzja!

Monika Krukowska

Mama i Terapeutka
Dyrektor Instytucji Szkoleniowej

Szkolenie mgr Grażynki Wieczorek jest NIEOCENIONĄ POMOCĄ dla wszystkich: rodziców (często poszukujących i osamotnionych w niełatwej podróży, jaką jest rozwój ich dzieci), terapeutów i osób pracujących z dziećmi - jako panaceum na różnorakie problemy rozwojowe dzieci, dziadków i opiekunów - którzy poprzez wspólną zabawę mogą dokonać nieprawdopodobnych zmian w rozwoju ich podopiecznych.
Autorka krok po kroku ukazuje etapy współpracy z dzieckiem: od samodzielnej diagnozy, poprzez zasady, aż po aktywujące ciało i mózg ćwiczenia, pomagające zniwelować deficyty lub uzupełnić braki rozwojowe dziecka.
Jako mama trójki dzieci i terapeuta nie mogę pominąć faktu, iż ukazane przez autorkę "pomysły" zabawy w uczenie, dają mnie samej ogromną radość i satysfakcję EFEKTYWNEGO spędzania z dziećmi bezpowrotnego czasu i decydującego wpływu na ich prawidłowy rozwój!

Ewa Lisik

​Mama Zosi

D

Polecam szkolenie, które sama jako, pierwsza. przeszłam, gdy szukałam pomocy dla mojej Córki, która w wieku 9 lat nie czytała i nie pisała. Cała historia i przebieg jej sesji z Panią Grażynką została umieszczona w Poradniku Zabawa w Uczenie.
W chwili obecnej Zosia skończyła piątą klasę, zdała do szóstej . W szkole jest uważana za najsympatyczniejszą uczennicę. Bardzo chętnie bierze udział w różnych konkursach i olimpiadach sportowych. Prawie cały czas otrzymuje dyplomy za udział w różnych imprezach kulturalnych. Jest bardzo otwarta na świat, nie boi się wyrażać swoich myśli, potrafi ocenić, co jest dla niej dobre, a co złe.
Wierzę, że to szkolenie i rozwiązania , których się na nim nauczyłam, pomogą rodzicom lepiej zrozumieć potrzeby swoich dzieci, a tym samym będą potrafili lepiej swoim dzieciom pomóc!

Ile Wart Jest Dla Ciebie Rozwój Twojego Dziecka?

Pakiet Standard

Udział w jednodniowym Szkoleniu Dla Rodziców

197,00 zł

 • 1 dzień szkoleniowy - szkolenie odbywa się w czasie weekendu, w sobotę lub w niedzielę
 • 8 godzin zajęć - intensywne warsztaty z bardzo indywidualnym podejściem do każdego Uczestnika.
 • Startery - zabawy na start, potrzebne podczas obserwacji i diagnozy Swojego Dziecka
 • Pakiet Edukacyjny w promocyjnej cenie - na szkoleniu będę możliwość zakupu mojego Audiobooka, Poradnika Dla Rodziców oraz Inspiratora Dla Dziecka w dużo niższej niż normalna cenie

Formularz Zgłoszeniowy

Aby wziąć udział w szkoleniu „Zabawa w Uczenie Dla Rodziców” wypełnij i wyślij proszę poniższy.

W ciągu 48 h skontaktuję się z Tobą telefonicznie, aby przekazać informacje organizacyjne.

  Imię (wymagane)
  Nazwisko (wymagane)
  Adres email (wymagane)
  Numer telefonu (wymagane)

  Wysyłając powyższy formularz wraz z zaznaczeniem odpowiedniego pola w formularzu wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu przez firmę Szybki Rozwój Ltd, 68 High Street, W3 6LE London (Company No. 09354508), dla potrzeb niezbędnych do realizacji odpowiedzi na przesłane zgłoszenie, zgodnie z przepisami Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”.

  © 2021 Szybki Rozwój LTD

  Kontakt: wieczorek.grazyna@gmail.com, 504 797 905